• Свеж
Иопко Летни Блузи За Жени Трендовски Секојдневен Моден Круг Деколте Ракав Копче Маица Врат Женски Кратки Женски Блузи Летни Облеки За Жени Женски Врвови Виолетова

Иопко Летни Блузи За Жени Трендовски Секојдневен Моден Круг Деколте Ракав Копче Маица Врат Женски Кратки Женски Блузи Летни

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Половината : 86см/33.86 " Должина : 68см/26.77". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Половината : 91см/35.83 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Половината : 96см/37.80 " Должина : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.34 "Половината : 101cm/39.76 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Половината : 106cm/41.73 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 115cm/45.28 "Половината : 111cm/43.70 " Должина : 73cm/28.74". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Половината : 116cm/45.67 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125cm/49.21 "Половината : 121cm/47.64" Должина : 75cm/29.53 " Twill Повик Мода Тркалезна Деколте Ракав Копче Маица Вратот Жените Краток Женски Блуза Карактеристики : Материјал : памук пакет вклучува : 1pc краток ракав . Стил : Модниот модерен дизајн ве прави попривлечниглавна боја : како што е прикажано на сликата Благодарам. Колку убав ден! Тип на шема : цврст поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 1-3см. Различните поставки на екранот овозможуваат мала промена на бојата, Моден дизајн, 100% сосема нов, квалитетен! Изработен е од висококвалитетни материјали, со меко чувство и без штета на должината на ракавот на кожата : Краток ракав Добар помошник за слободен живот~ ви Благодариме за разбирањето! Опис На Производот . Тип на шема : цврст поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3см. Различните поставки на екранот овозможуваат мала промена на бојата,изработена е од висококвалитетни материјали, со меко чувство и без штета на кожата материјал : памучна главна боја : како што е прикажано на фигуратамоден дизајн, 100% сосема нов, квалитетен!Пакетот вклучува : 1 парчиња краток ракав .Описи на производот должина на ракавот : Модерен дизајн Со Кратки ракави ве прави попривлечни добар помошник за слободен живот~Благодарам. Колку убав ден!Стил : Мода Ви Благодариме за разбирањето!. Графички Маици За Жени Блузи За Култури За Жени Кошули Со Долги Ракави За Жени Бели Блузи За Тенкови Жени Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски Женски Летни Врвови Плус Големина Блузи За Жени Машки Кошули Едноделен Костим За Капење За Жени Џемпери Од Кардиган За Жени Блузи За Тенкови Мажи Женски Врвови Женски Костими За Капење Танкини Костими За Капење За Жени Кошула Поло Маици За Мажи Блејзер Кардиган Комбинезон Хавајска Кошула За Мажи Корсет Блузи За Жени Летни Облеки За Жени Блејзер Јакни За Жени Боди За Жени Плус Големина Костим За Капење За Жени Машки Фустани Кошули Со Висок Струк Костими За Капење За Жени Женски Кошули Костим За Капење За Жени Летни Врвови Бикини Дуксер Графички Маици Летни Врвови За Жени Јакни За Мажи Карго Панталони Костуми Жан Јакна Женски Јакни За Жени Дуксер За Жени Пижами Резервоари Со Вградени Градници Комбинезони Летни Тимови Кошули Со Долги Ракави За Мажи Џемпер Голф Кошули За Мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48