• Свеж
Морска Боја Бастер Рака Почиста 9. Оз 5975

Морска Боја Бастер Рака Почиста 9. Оз 5975

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

3м 05975 Боја Бастер Рака Почиста 9.75 Озпоен Бастер Рака Почист крем тип И нуди супериорни перформанси во отстранување на морски дното и врвот бои, буквари, лакови, феринг соединенија, китови, лепило и заптивки од кожата. Нетоксични и некаустични, овозможувајќи брзо отстранување на морската поправка и рафинирање на материјалите од рацете без употреба на растворувачи за оштетување на кожата. Атрибути : Големина = 9,75 мл. цевка 3м 05975; Боја Бастер Рака Почиста 9.75 Мл.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00

Пар Превртливи Врвови На Прстите Прилагодлив Прицврстувач Ракавици За Возење Со Лента Еластична Манжетна Летна Мраз Свила Заштита

Опис : површината На Ракавицата со хуманизиран дизајн на силиконски линии против лизгање може да го зго�

DEN 271.84

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33