• Свеж
Бомото Женски Комбинезони Ромпер Без Ракави Цветен Принт Долги Панталони Широки Харем Панталони За Одмор Темно Зелени М

Бомото Женски Комбинезони Ромпер Без Ракави Цветен Принт Долги Панталони Широки Харем Панталони За Одмор Темно Зелени М

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Костим За Играње Моливи, Тип На Долги Панталони : Блок Во Боја, Цветен Принтбој : Сива, Сина, Црвена, Црна, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : V Должина на вратот : Должина На Панталони Без Ракави : Должина На Глуждот До Половината : Средна Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Дома, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски спандекс цветни комбинезони за печатење, дише, меко и удобно.2. Дизајн : Секојдневен, среден струк, едно парче, v врат, без ракави, блок во боја, врат на клучалката, комбинезон со долги панталони.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Со Цветни Принтови, Бохо Палацо Дневни Панталони, Широка Нога, Грб На Клучалката, Еластични Долги Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84

Женски Секојдневен Летен Комбинезон Без Ракави Лабава Еднобојна Удобна Лента Лабава Печатена Комбинезон Џебен Комбинезон Симпатична

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 516.32

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84