• Свеж
Акихол Краток Сет За Мажи Секојдневни Летни Мажи Комплет Облека За Плажа Кошула Со Копчиња Надолу И Кратка

Акихол Краток Сет За Мажи Секојдневни Летни Мажи Комплет Облека За Плажа Кошула Со Копчиња Надолу И Кратка

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Мажи Летна Облека Плажа Краток Ракав Печатена Кошула Краток Костум Кошула Панталони Костум Со Џебови Костум Палта За Менсезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Одмор. Стил : Мода. Материјал : Полиестер. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Топ 1пц панталони. ●481 Комплет За Парчиња + комплети за летни облеки За мажи е комбинација од кошула со кратки ракави и еластични шорцеви за половината, соодветна кошула и комплет шорцеви, со краток ракав, затворање со копчиња, јака од куба, еластичен струк со врвка, два странични џебови, заден џеб и процепи во полите и на кошулата и на шорцевите, цврст класичен дизајн, мода и безвременски. Се разбира, тоа не е само комбо, кошулата и кратката може да се носат и одделно. ●Материјал без брчки}Машката кошула и кратките комплети се изработени од еластична, лесна и дише ткаенина, нема да се збрчкаат, да се намалуваат или бледнеат, одржувајќи ве опуштени и удобни во сите сезони, особено во жешкото лето. €Модни Летни Тимови}комплетот за кошули со кратки ракави со копчиња за мажи се совршени за летна облека со својата кул ткаенина што дише и 2 парчиња кошула и шорцеви, секојдневен стил на лабаво вклопување, заштедувајќи ве од размислување за совпаѓање. Можете да бидете лежерни и модни без напор со оваа летна облека од 481 парче. ①Прилики, машките комплети со две парчиња облека се совршени за одмор, одмор, крстарење, луау, крстарење, пешачење, тропски, хавајски, патување на островот, салон на плажа, забава на плажа, свадба на плажа, хипи, облека за одмор, модна улична облека и секојдневно секојдневно носење. Спарете со очила за сонце за да создадете модерно секојдневно носење, или сандали и капа за сонце за носење на плажа. ●Топли Совети За Рачно перење Или нежен циклус на машина за оваа соодветна кошула и комплет шорцеви, ниско железо доколку е потребно. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате и слободно контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84

Божиќ Кадифен Дрво Здолниште Чиста Бела Долга Коса Елка Декорација Дрво За Божиќ Денот На Благодарноста Одмор Дома Партија Украси

Функција : 1.Ова луксузно Здолниште За Новогодишна елка е мека и удобна текстура и беспрекорни занаети.2..

DEN 575.84

Летни Тимови За Жени Трендовски Долги Ракави Со Краток Ракав Кружен Врат Печатени Дводелни Два Комплети За Вежбање За Жени Виолетова

Достапна е широк спектар на женска облека, вклучувајќи комплети, пижами, облека за вежбање и блејзери...

DEN 735.84