• Свеж
Меѓународна Лупа Единечна Лупа, 2. Зголемување

Меѓународна Лупа Единечна Лупа, 2. Зголемување

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Лупите за зголемување обезбедуваат мали, удобни леќи за зголемување кои се преклопуваат во сопствените рачки, овозможувајќи им да останат заштитени кога не се користат. Оваа лупа има рамка за торбичка и една леќа од 50 мм со зголемување од 2,5 Х. ПРЕДУПРЕДУВАЊА ЗА ПРОИЗВОДОТ. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи стирен, за кои Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикуваат рак, вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Нашите производи не се играчки. Користете само во лабораториски или образовни услови. Не за деца под 13 години. Лупите за зголемување обезбедуваат мали, удобни леќи за зголемување кои се преклопуваат во сопствените рачки, овозможувајќи им да останат заштитени кога не се користат.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00