• Свеж
Валкач Тркач Спортски Градници За Жени - Беспрекорна Поддршка Со Големо Влијание За Јога Фитнес За Вежбање Во Теретана

Валкач Тркач Спортски Градници За Жени - Беспрекорна Поддршка Со Големо Влијание За Јога Фитнес За Вежбање Во Теретана

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Спецификации : . Материјал : Најлон. Стил На Градник : Притисни Нагоре. Форма На Чаша : Целосна Чаша. Тип На Поддршка : Жица Слободен. Тип на ремен : Неприлагодени Ремени. Тип На Шема : Цврст. Стил : секојдневно. Дебелина На Чашата За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Пол : ЖЕНИ. Тип На Ставка : Градници. Карактеристики : . ● женскиот спортски градник е изработен од висококвалитетна најлонска ткаенина, која може да обезбеди доволно еластичност и да ја одржува својата форма со текот на времето. Многу е погоден за фитнес и вежбање. спортската долна облека обезбедува доволно поддршка за јога, трчање или вежбање во теретана без ограничување на вежбањето или дишењето. Овој градник за трчање е дизајниран да ви обезбеди средна поддршка за да ве одржува во форма и удобно долго време. ● дизајнот на грбот Во Форма На Y додава повеќе модни елементи на градникот за спортски тренинзи со еластично вклопување, ви помага лесно да се движите и го прави грбот да изгледа поубав. ● поместен градник со отстранливи чаши за дополнително покривање и поддршка. Двојните линии помеѓу мрежестите облоги ќе ја задржат поставата на место. Широките ремени и еластичните рабови обезбедуваат поддршка за време на тренингот. ● спортскиот градник е погоден за различни активности, како што се јога, Пилатес, џогирање, трчање, возење велосипед, бокс, куглање, тенис, танц, пешачење, фитнес класа, вежбање во теретана или секојдневна употреба. Комбинира стил, функција и перформанси. Големина Шема : . Големина - - - - Тежина-чаша За ГрадникДолен обем на градите . С - - - - - помалку од 47,5 КИЛОГРАМИ-32/70АБЦ, 34/75А67-73см 26.3"-28.7". М-47.5-52.5 КГ-34/75АБЦД, 36/80А-74-77см 29.1"-30.3". Л-52.5-62.5 КГ-36/80АБЦД, 38/85А-78-82см 30.7"-32.2". ХЛ62.5-72.5 КГ-38/85АБЦД, 40/90АБ83-88см 32.6"-34.6". ХХЛ - - - 70-82, 5 КГ-40/90БЦД, 42/95АБЦ89-94см 35.0"-36.9". Спакувани : . 1* спортски градник. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Мека, мазна и дише ткаенина, што ги зголемува перформансите на тренингот. Дизајн на грб : Дизајнот Y-back ви дава лесна поддршка и обезбедува опсег на движења. Отстранливи Влошки : Обложени со отстранливи чаши rpovide флексибилност и практично прилагодување; мрежести џебови за подлога за дишење. Деколтето со низок пораст нуди поголема слобода. Ремените за шпагети можат да направат да изгледате посекси и шармантно. Активно носење дизајнирано за јога, пилат, тренинг со интензитет на светлина или секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прик

DEN 239.84