• Свеж
Сајхи Женски Летен Фустан На Плажа Со Стилско Деколте Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебен Фустан Од Тантела Плус Големина Жени

Сајхи Женски Летен Фустан На Плажа Со Стилско Деколте Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебен Фустан Од Тантела Плус Големина Жени

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Фустан На Плажа Со Стилско Деколте Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебен Фустан Од Тантела Плус Големина Женска Сезона : Пролет Лето Aut. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О Вратот. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 еез женски фустан ●Материјал●Изработен е од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни. €Натпревар ● Совршена Должина За Хеланки,фармерки, шорцеви или Панталони, Исто Така Може Да Се Носи Со Јакна или Кардиган.

Детални спецификации

Додатоци на производи