• Свеж
Инктастик Малиот Готвач на Мама Со Слатки Желки Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Малиот Готвач на Мама Со Слатки Желки Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Вашиот иден готвач ќе го сака Малиот Готвач на нашата Мајка Со Слатка Маица За Мали Желки. Совршено на една од нашите престилки! Малиот Готвач на инктастик Мама Со Слатки Желки Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Кели Грин 5/6Т. Прави идеален роденденски подарок за вашиот син или ќерка кои сакаат да помагаат во кујната!. Совршено на една од нашите престилки!. Вашиот иден готвач ќе го сака Малиот Готвач на нашата Мајка Со Слатка Маица За Мали Желки. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. желка љубовник готви супа игра на зборови бога соус голема мајка мајки дете предучилишна детска облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи