• Свеж
Здолниште на Плажа луиенес Лабави Боемски Женски Летни Тенкови Фустани

Здолниште на Плажа луиенес Лабави Боемски Женски Летни Тенкови Фустани

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Должина : 92см/36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 93см/36.61" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73" Должина : 95см/37.40" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 биста : 110cm/43.31" должина : 96cm/37.80" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 98cm/38.58" женски резервоар фустан Патент V вратот шпагети ремен сарафан Боемски цветни секојдневен лабава плажа фустанкарактеристики : + МАТЕРИЈАЛ ● сончогледови фустани За Жени секојдневно лето изработени ОД полиестер И спандекс,без премногу густа ткаенина, но мека и удобна И ДИШЕ НОСЕЊЕ СО МАЛА ТЕЖИНА.€Карактеристики : Секојдневен, Лабав Фит, Долга Должина На Подот, Џебови, Фустан Со Сончогледово Печатење, Секојдневен Стил, летни фустани за женски плажа, фустани за свадбен гостин, секојдневни фустани за жени, фустани за женски забави.фустани на плажа за жени летни фустани бохо фустани за жени секојдневно затворање Фустани На плажа За Жени Трендовски Шарени Ремени Без Ракави Плажа Мини Сарафан 2023 Бохо Лелеав Фустан Со Џебови Материјал : Полиестер,Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Size USUKEUBust Length S483498cm/38.58"92cm/36.22"M61036102cm/40.16"93cm/36.61"L81238106cm/41.73"95cm/37.40"XL101440110cm/43.31"96cm/37.80"XXL121642114cm/44.88"98cm/38.58"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58"Length : 92cm/36.22"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Length : 93cm/36.61"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73"Length : 95cm/37.40"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31"Length : 96cm/37.80"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.88"Length : 98cm/38.58" ➽Ткаенина : многу е мека и удобна, еластична и лесна. ➽Карактеристики : Секојдневен Стил, Бохо, плажа, Долг Фустан. Многу цветни фустани се достапни за вашиот избор. ➽ Натпревар : Овој Фустан е многу Ласкав и Елегантен,добар за носење со различни потпетици и сандали. ➽Фит Повод : Секојдневен/Плажа/Забава/Работа / Дома/Надвор/Обично. Можете да го носите во текот на целата година. Може да се носи како летен секојдневен фустан со туника за нишање до шопинг, низ куќата и сл. Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично. Нега на облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило .(ПС : вие покривате со нашата 100% целосна гаранција за враќање на парите).

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустан За сонце Лежерни Женски Фустани Летни Женски Фустани Од Рамо Макси Фустан Фоуер Кратки Ракави Висок Струк Плисирани Долги

Декорација : Никој Материјал : полиестер Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува Што добивате : 1

DEN 447.84

Фустани За Жени Плус Големина Летни Обични Фустани Со Миди Дозвола За Жени Модни Жени Ретро Печатење V-Вратот Краток Ракав Удобен

Добредојдовте ВО ЈУПАОПОН, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ЈУПАОПОН ЈУПАОПОН е професионале�

DEN 255.84

Женски Свечени Фустани Деверуша Фустани Лето Гроздобер Краток Ракав Мода О Вратот Печатење Партија Замав Гроздобер Фустан Подарок

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 463.84

Хаваи Фустан За Жени V Вратот Макси Фустан Долг Фустан Жени Редеа Мода Едноделен Едноделен Летен Фустан Женски Фустан Долг Пижами

Тип на шема : Предлог За Печатење : миење Раце ладно и суво закачување.дозволете 12 см се разликува поради

DEN 335.68

Летен Ленен Миди Фустан За Жени Копче Со Кратки Ракави Со Еднобоен Обичен Долг Фустан Со Цврста Боја, Плисиран Фустан Со Лелеава

Добредојдовте во БУЛ продавница, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат во нашат

DEN 516.64