• Свеж
Outfmvch црни фустани за жени Бохо Печатење Еластична Половина Плисирана Линија Течен Замав Нивоа Џеб Долг Фустан Со Здолниште на Плажа женски фустани есенски фустани

Outfmvch црни фустани за жени Бохо Печатење Еластична Половина Плисирана Линија Течен Замав Нивоа Џеб Долг Фустан Со Здолниште

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - половината : 60см/23.62" - - должина : 90см/35.43". Големина : М - - Половината : 65см/25.59" - - Должина : 91см/35.83". Големина : Л - - Половината : 70см/27,56 "- - Должина : 92см/36,22". Големина : XL - - Половината : 75cm/29.53 "- - Должина : 93cm/36.61". Големина : XXL - - Половината : 80cm/31.50" - - Должина : 94cm/37.01 " Жените Лето Бохо Печатење Еластична Половината Плисирана Линија Течен Замав Нивоа Џеб Долго Плажа Здолниште Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Долг Тип На Шема : Бохо Стил : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : € Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Questares quasgy loose fitting, Секојдневен шик стил, Џеб, Бохо Печатење, Фустан. ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува Фустан Од 1 ПАРЧЕ. Есенски Фустани За Жени 2022 Фустани За Жени 2022 Свадбени Фустани За Гости За Жени Црни Фустани За Жени Џемпер Фустан За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Бел Фустан Женски Свадбени Фустани За Венчавки Фустани За Жени Есенски Ренесансен Фустан Женски Фустани За Жени 2022 Фустан За Свадба Плус Големина За Жени Женски Фустани Женски Блузи Облечени Секојдневен Макси Фустан За Жени Секси Фустани За Жени Зимски Фустани За Жени 2022 Розова Облека За Жени Миди Фустани За Жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи