• Свеж
Псиакги шорцеви за Жени Обични Женски Кратки Шорцеви Лабава Со Џебови Панталони За Печатење Завој Панталони Сива + XXL

Псиакги шорцеви за Жени Обични Женски Кратки Шорцеви Лабава Со Џебови Панталони За Печатење Завој Панталони Сива + XXL

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Половината : 64cm/25.20 "Должина : 35cm/13.78". Големина : М Половината : 67см/26.38 "Должина : 36см/14.17". Големина : Л Половината : 70см/27.56 "Должина : 37см/14.57". Големина : XL Половината : 73cm/28.74 "Должина : 38cm/14.96". Големина : XXL Половината : 76cm/29.92 "Должина : 39cm/15.35" Женски Секојдневен Завој Шорцеви Со Џебови Лабава Печатење Кратки Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и моден Цврст ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн 4.Одлично за јога, Дневно, хеланки, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони. Женски шорцеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Шорцеви и врвен сет за жени со цврста боја на елек костум костум модерни темперамент со високи половини шорцеви три женски костум

Цврста боја елек костум јакна модерен темперамент со високи половини шорцеви три парчиња женски костум

DEN 2.67

Атинеток Шорцеви За Дами Жени Лето Плус Големина Шорцеви Обични Цврсти Врвки За Влечење Еластичен Струк Прави Кратки Панталони

Ние ќе го обезбедиме најдоброто решение за вас во рок од 24 часа.Совршено вклопување со фармерки, слаби ф�

DEN 255.84

Лицепи Жени Еден Краток Ракав Леопард Печатење Секси Длабоко V Вратот Летен Бодикон Пред Патент Шорцеви Комбинезон Со Вкрстени

Женски Летни Ромпери, Кратки Ракави Со Леопард Печатење Тесни Комбинезони со Вкрстени Ремени Големина �

DEN 479.84

Летни Еднобојни Шорцеви За Жени Секојдневен Еластичен Струк Удобен Секојдневен Лабав Удобен Летен Шорцеви На Плажа Светло Сина

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.33