• Свеж
Tuphel Colt Horse Farmhouse Animal Animal & Insects сликање златен пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

Tuphel Colt Horse Farmhouse Animal Animal & Insects сликање златен пловиј врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : животно, коњ, цицач, коњски коњ, сликарство, фолија. Дизајн од Кети Винклер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Sulpell диви елени што го одземаат планинскиот поглед на планински поглед на животни и инсекти Сликање сив лебдат врамен уметнички

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33

Градски град Ступел Индустри, покрај водните канали, едриличари со рефлексија галерија, завиткано платно печатење wallидна уметност,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 495.84