• Свеж
Женски Фустан Со Долги Ракави Жешка Продажба Дозвола За Продажба Женски Моден Секојдневен Принт Батскин Тока Со Средна Должина Кејп Топ Качулка Блуза

Женски Фустан Со Долги Ракави Жешка Продажба Дозвола За Продажба Женски Моден Секојдневен Принт Батскин Тока Со Средна Должина

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Секојдневен Принт Батскин Брава Со Средна Должина Наметка Врвот Качулка Блуза карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали Од Тантела, доволно издржливи за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Кул Серпентина Крпеница 5.Одлична еластичностсезона : Пролет,Лето,Aut,Зимаграда : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Крпеница Должина На Облеката : Должина На Глуждот : Обична Јака : Качулка : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Жени.USUKEUBust Waist Hip Sleeve Length MMedium6103688cm/34.65"76cm/29.92"94cm/37.01"59cm/23.23"120cm/47.24"LLarge8123893cm/36.61"81cm/31.89"99cm/38.98"60cm/23.62"122cm/48.03"XLX-Large10144098cm/38.58"86cm/33.86"104cm/40.94"61cm/24.02"124cm/48.82"XXLXX-Large121642103cm/40.55"91cm/35.83"109cm/42.91"62cm/24.41"126cm/49.61"XXXLXXX-Large141844108cm/42.52"96cm/37.80"114cm/44.88"63cm/24.80"128cm/50.39"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 88cm/34.65"Waist : 76cm/29.92"Hip : 94cm/37.01"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 120cm/47.24"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 93cm/36.61"Waist : 81cm/31.89"Hip : 99cm/38.98"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 122cm/48.03"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 98cm/38.58"Waist : 86cm/33.86"Hip : 104cm/40.94"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 124cm/48.82"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 103cm/40.55"Waist : 91cm/35.83"Hip : 109cm/42.91"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 126cm/49.61"Size : XXXLSize. : XXX-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 108cm/42.52"Waist : 96cm/37.80"Hip : 114cm/44.88"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 128cm/50.39" Дознајте повеќе За Облеката НА LYXSSBYX со посета на Нашата Страница На Брендот. Женски Долг Ракав Фустан Топла Продажба Дозвола Женска Мода Повик Печатење Брава Брава Средна Должина Кејп Врвот Качулка Блуза. Есенски Фустан За Жени Топла Продажба Дозвола. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Направено од висококвалитетна ткаенина, се чувствува како меко и удобно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мрат Женски Зимски Џемпер Со Качулка Блузи Дуксер Со Качулка Врвови За Пуловер Со Долги Ракави Тркалезна Облека За Вратот Удобна

Долг ракав ладно доказ пуловер качулка џемпер е вид за дами да излезат Јака со врвкаслатки целосни дукс�

DEN 1.67

Цефанти Плус Големина Облека Лабава Еднобојна Секојдневна Пуловер Кошула Со Ракави Со Пет точки Женска Кошула Со Средни Ракави

Табела со големина : С : Биста : 107""""Ракав : 35""""Должина : 71"""" М : Биста : 112""""Ракав : 36""""Должина : 72"""" Л : Биста :

DEN 159.84

Женски Дуксери Писмо Печатени О-Вратот Долг Ракав Решетка Срце Повик Пуловер Качулка Дебела Со Џеб Мека Пријатна Лабава Дуксери

Големина : М САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 56см / 22.05" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 66см /

DEN 272.96

Хуаи Жени Преголеми Дуксери Дуксери Отпечатоци Со Долги Ракави Врвови На Дуксери Со Качулка Со Качулка Обични Врвови Од Туника

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 255.84

Женски дуксери најважни работи худи женски случајни неправилни печати со долг ракав со долг ракав лабава качулка дуксери дуксери

Обичен необичен неправилен принт со долги ракави со долги ракави лабави дуксери со дуксери за дуксери В

DEN 143.84