• Свеж
Дуртебеуа Отворен Преден Џемпер Копче Надолу Плетено Палто Со Џебни Долги Кардигани За Жени Лесни Плус Големина

Дуртебеуа Отворен Преден Џемпер Копче Надолу Плетено Палто Со Џебни Долги Кардигани За Жени Лесни Плус Големина

DEN 767.84

Од стока
Во магацинот

Изработени од висококвалитетни полиестерски и памучни материјали, меки, пријателски за кожата и дишат. Класичниот дизајн на Предниот Дел за Отворање е лесен за носење или за полетување. Класичен отворен преден дизајн, тенок обликување за сите типови на тело. Овие кардиган со отворен фронт е разумен начин да ја надополните вашата лесна облека, обезбедува дополнителна топлина, ве штити од сонце и ветер. Погоден за пролет, лето или aut. Црните и морнаричките цврсти бои никогаш не бледнеат мода и млади.Класичен кардиган блузи, тоа е доволно долго за покривање на плен. Совршено е со миди здолниште, блуза и слаби фармерки или хеланки и тежина што можете да ја носите дури и кога е малку потопло.Изгледа одлично со високи потпетици, чизми или облечени сандали секојдневно, погодно за секојдневна работа, секојдневно носење, шопинг, забава или какви било прилики.Стилски Кардигански Врвови кои виесакате да ја носите цела година. Најдобар подарок за себе, вашиот добар пријател, вашата мајка ! ! ! Повлечете го затворањето. Висококвалитетен Материјал : Дуртебеуа претставува лесен и удобен кардиган за жени, изработен од висококвалитетна ткаенина за да обезбеди пријатно чувство за кожата, дише и пријатно. Се одликува со неизбледен, не-топчест, плетен дизајн со капчиња со долги ракави погоден за сите сезони. Уникатни Карактеристики : овој отворен преден кардиган durtebeua прикажува рамо за капка, плетен дизајн со долги ракави и мрежест шуплив стил. Неговото класично лабаво вклопување, со ребрести раб што го покрива задникот, го прави овој преголем кардиган со капчиња суштинско парче за секојдневно носење. Разноврсен Натпревар : со својот едноставен и секојдневен дизајн, цврста боја и дечко лигав стил, овој основен кардиган лесно може да се комбинира со блузи, маици, кошули, фустани, хеланки, фармерки и чизми до глужд за да се создаде гроздобер, скромен, елегантен и функционален секојдневен изглед. Прилика Соодветност : долгиот кардиган Дуртебеуа за жени е совршен за промена на времето. Достигнувајќи под колковите, тој е идеален за пролет, fall и зимски денови. Со својата капчиња плетена чипка додавајќи допир на шарм, таа е погодна за различни прилики како што се запознавање, училиште, шопинг, одмор, улица, работа, дом и секојдневно носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туфрегиов Женски Долг Ракав Фустан Кардиган Клиренс Лесни Обични Плетени Зимски Палта Патување Канцеларија Лабава Јака Со Џебови

Добредојдовте во нашата продавница! Ние се фокусираме на продажба на модерни женски дуксери за да ви об�

DEN 956.64

Женски Кадифено Палто Еднобојно Слободно Време Со Долги Ракави Превртување На Долги Ракави Без Качулка Обична Надворешна Облека

Ироинид Женски Кадифено Палто Со Средна Должина Еднобојно Слободно Време Со Долги Ракави Превртување Н

DEN 2.33

Кајануо Женски Кардигани Отворен Преден Клиренс Печатење Женски Палта Женски Модерен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Цветно Печатена

Женска Модерна Цветна Печатена Кардиганска Јакна Со Кардиган Со Долги Ракави : меката и густа плетена т�

DEN 1.00