• Свеж
Стамзод Летни Врвови За Жени Пролет И Лето Обична Маица Со Чипка Со Врат Со Врат Цвеќиња И Растенија Печатени Со Кратки Ракави

Стамзод Летни Врвови За Жени Пролет И Лето Обична Маица Со Чипка Со Врат Со Врат Цвеќиња И Растенија Печатени Со Кратки Ракави

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Женски Пролет И Лето Секојдневен В-Вратот Чипка Маица Цвеќиња И Растенија Печатени Со Кратки Ракави Врвни Карактеристики : гроздобер класичен Хумор Маица Костим Лесен, Класичен фит, Двојно игла ракав и долниот раб Дише и удобно со некои истегнување, тенки и костум за пролет и лето екипажот дизајн ве прави попривлечни. Машинско перење ладно со слични бои, Сув Материјал на тивок оган : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440116cm/45.67"25cm/9.84"52cm/20.47"68cm/26.77"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 68cm/26.77" 95%Полиестер, 5%Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Погодно е да ги Спарите Овие Секојдневни врвови под Јакна или Палто Во Пролет, Fall или Зима. Совршен за сите сезони. Натпревар : Едноставната Маичка е Совршена со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба. Повод : Погоден За Секојдневно / Патување/ Дома / Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ На Отворено За Носење.Најдобрите Подароци За Жените. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи