• Свеж
Женски Екипажот Вратот Долг Ракав Џемпер Дуксер Слободно Време Бенд Јака

Женски Екипажот Вратот Долг Ракав Џемпер Дуксер Слободно Време Бенд Јака

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

ИНФИТИ Жени Екипажот Вратот Долг Ракав Џемпер Дуксер Слободно Време Бенд Јака. Материјал : Вискоза 65%. Големина : XL /S /M /L /XXL. Шема : Нан. Карактеристика : Одличен Натпревар Со Вашите Слаби,Хеланки,Панталони За Панталони Со Чизми,Тенки Панталони И Фармерки, Жив Дизајн Со Качулка : Разигран Врв Со Качулка; Многу Живо И Намалување На Возраста, Направете Го Костумот Помодерен И Направете Ја Зимата Се Уште Е Полна Со Виталност. Прилика : Работа; Училиште; Викенд; Одмор Жив Дизајн Со Качулка : Разигран Врв Со Качулка; Многу Живо И Намалување На Возраста. Направете Го Костумот Помодерен И Направете Ја Зимата Се Уште Е Полна Со Виталност. Одличен Натпревар Со Вашите Слаби,Хеланки,Панталони За Панталони Со Чизми,Тенки Панталони И Фармерки.

Детални спецификации

Додатоци на производи