• Свеж
Замав Крошна Горниот Капак Отворено Сонце Компонента Покрив Фитинг Професионални Водоотпорен Покрива Замена Хамак Додатоци беи

Замав Крошна Горниот Капак Отворено Сонце Компонента Покрив Фитинг Професионални Водоотпорен Покрива Замена Хамак Додатоци беи

DEN 439.84

Од стока
Во магацинот

Опис : . Водоотпорна Површина : оваа крошна од ткаенина оксфорд е дизајнирана со површина обложена со сребро за водоотпорна. Интересен Дизајн На Замав : овој капак за сончање за нишање може да обезбеди ладно и пријатно чувство кога седите на столчето за нишање. Материјал од висока Класа : Се Одликува со материјал од висока класа, кој може да ја издржи долгорочната употреба. Лесна Инсталација : овој капак на горниот стол за нишање е погоден за инсталирање и употреба, има самолепливи ремени. Широка Широка Употреба На Сад : таа е погодна за употреба во домот, паркот, дворот, градината итн. Лесна Инсталација : овој капак на горниот стол за нишање е погоден за инсталирање и употреба, има самолепливи ремени. Водоотпорна Површина : оваа крошна од ткаенина оксфорд е дизајнирана со површина обложена со сребро за водоотпорна.

Детални спецификации

Додатоци на производи