• Свеж
Пајл Женски Резервоар Фустан V Вратот Кратки Мини Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Дами Кафтан Секојдневен Шифон Црн С

Пајл Женски Резервоар Фустан V Вратот Кратки Мини Фустани Без Ракави Летна Плажа Сарафан Дами Кафтан Секојдневен Шифон Црн С

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Шифон Мини Фустан, Обични Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, V Вратот Резервоар Фустан Тип На Шема : Цврста Боја, Швајцарски Точки, Возбуда, Замав, Шифон Боја : Бела, Црна, Светло Сина, Розова, Темно Зелена (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Мини Должини Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Краток Фустан. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Од Бохо Шифон, Фустан Од Резервоар Без Ракави, Фустан Од Швајцарски Точки, Сарафан На Плажа Со Врат, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Тенк Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Шифон Фустан, Мини Резервоар Фустан, Летни Фустани, Плажа Сарафан, Партија Одмор Фустан, Краток Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Мини Фустан, Без Ракави Краток Фустан, Бохо Швајцарски Точки Шифон Резервоарот Фустан, Плажа Замав Возбуда Сарафан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава Хавајски Фустани За Жени Бохо Фустан За Жени Секси Шупливи Клучни Дупки Висок Струк Линија

Бохо Фустан За Жени Секси Шупливи Клучни Дупки Висок Струк Линија Мини Фустани Лето Гроздобер Полите Пл

DEN 2.67