• Свеж
Женски Дуксери Пуловер Вратоврска Боја Долг Ракав Обичен Лабав Дуксер Со Качулка со Џеб Тинејџерски Девојки Блузи

Женски Дуксери Пуловер Вратоврска Боја Долг Ракав Обичен Лабав Дуксер Со Качулка со Џеб Тинејџерски Девојки Блузи

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените. Искрено посакувам дека ќе имате прекрасно искуство со нас! Ние дизајнираме и строго го контролираме квалитетот на производите, Осигуруваме дека секое парче облека за снилери е направено од ткаенини погодни за кожата. Материјал : овие женски секојдневни врвови се изработени од висококвалитетна ткаенина која е мека, дише, лесна, удобна и совршена за носење во секоја сезона. Прилики : модните врвови се дизајнирани во уникатен стил и прилагодени да изгледаат добро на сите типови на тело. Соодветно за секојдневно, канцелариско, деловно работење, секојдневно носење, одмор, патување, плажа, улица итн. Одлично за пролет, лето и fall. Појавување : оваа едноставна, но привлечна кошула може лесно да се облекува нагоре и надолу. Можете да го усогласите со хеланки, слаби фармерки, панталони, здолништа, шорцеви, чизми, сандали, високи потпетици, кардигани, јакна, палто итн. Забелешка : Рачно перење во ладна вода и машина за перење, Суво Чистење. Ве молиме погледнете ги нашите информации за големината на сликата пред да нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ифшаион Женски Дуксер Со Качулка Еднобоен Тенок Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тенка Обвивка Мода Секојдневни Фустани Со Памучни

Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Овој женски ду

DEN 3.33

Дуксери без качулка За Жени Дуксери За Жени Качулка За Ноќта На Вештерките Качулка Со Долг Ракав Пуловер Со Качулка Секојдневен

Лабави Фит Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични Тикви Со Долги Ракави Зачин Кафе Со Ка

DEN 264.00