• Свеж
вбнергое Машки Ревер Со Долги ракави Печатено Копче Обична Кошула Машки Боди Мрежест Ракав

вбнергое Машки Ревер Со Долги ракави Печатено Копче Обична Кошула Машки Боди Мрежест Ракав

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : М Рамо : 38см/14.96" Биста : 91см/35.83" Должина : 64см/25.20" Ракав : 60см/23.62" Големина : Л Рамо : 39см/15.35" Биста : 95см/37.40" Должина : 65см/25.59" Ракав : 61см/24.02" Големина : XL Рамо : 40см/15.75" биста : 99см/38.98" должина : 66см/25.98" ракав : 62см/24.41" големина : ххл Рамо : 41см/16.14" биста : 103см/40.55" должина : 67см/26.38" ракав : 63см/24.80" големина : хххл РАМО : 42см/16.54" биста : 107см/42.13" должина : 68см/26.77" ракав : 64см/25.20" машка мода печатено Копче со Ревер со долги Ракави обична кошула информации за производот : Сезона : лето,fall пол : повод за мажи : обичен материјал : полиестер,Тип На Памучна шема : печатен стил : обична должина на ракавот : ЦЕЛОСЕН РАКАВ ОДГОВАРА : Одговара на туре Дебелина на големината : стандард како да се мие : рачно перење ладно,Висат или линија суви карактеристики : ① материјал е изработен Од висококвалитетни материјали И е доволно издржлив За да го задоволи вашето секојдневно Носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате во прилики, Удобните материјали се многу погодни за секојдневни и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Мажите Блуза Големина Рамо Биста Должина Ракав XXXL 42cm/16.54" 107cm/42.13" 68cm/26.77" 64cm/25.20" Големина : XXXL Рамо : 42cm/16.54" Биста : 107cm/42.13" Должина : 68cm/26.77" Ракав : 64cm/25.20" Пол : Мажи Памучни Маици Со Долги Ракави ЗА МАЖИ маици со ленти. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Т Плус Се Водат Кратко. Големина ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате. Натпреварпогоден за пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате! Краток Ракав Тренингот Мажите Дама Пливаат Кошула. Тип На Шема : Печатена Надворешна Пена Полиестер Долги Ракави Машка Кошула. Материјализработен е од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Карактеристикимодата и модерниот дизајн ве прават попривлечни. Сува Пакет Едноставна Влечка.

Детални спецификации

Додатоци на производи