• Свеж
Фустан Со долги Ракави За Жени Со Плус Големина Обичен Цврст Фустан V Вратот Јака Долги Ракави Копче За Облекување Мини Костуми Фустан V Вратот Летен Фустан

Фустан Со долги Ракави За Жени Со Плус Големина Обичен Цврст Фустан V Вратот Јака Долги Ракави Копче За Облекување Мини Костуми

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Деколте : V вратот. Должина На Фустанот : Кратка. Декорација : Копче. Силуета : Одговара. Што добивате : 1 Х Фустан. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Големина шема : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 56cm/22.05" Половината : 73cm/28.74" Должина : 84cm/33.07"Големина : М Биста : 95cm/37.40" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 57cm/22.44" Половината : 78cm/30,71" должина : 85см/33,46"големина : л биста : 100см/39,37" рамо : 42см/16,54" ракав : 58см/22,83" половината : 83см/32,68" должина : 86см/33,86"големина : xl биста : 105см/41,34" рамо : 43см/16,93" ракав : 59см/23.23" Половината : 88см/34.65" должина : 87см/34.25"големина : ххл биста : 110см/43.31" рамо : 44см/17.32" Ракав : 60см/23.62" половината : 93см/36.61" Должина : 88см/34.65" Фустан Ракав : долго Ракав. Тип На Шема : Цврст. Пол : Жени. Специјален Ракав/Јака За Превртување/Дизајн На Спојување. Сезона : Пролет/Лето/Aut.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Свечени Фустани Деверуша Фустани Лето Гроздобер Краток Ракав Мода О Вратот Печатење Партија Замав Гроздобер Фустан Подарок

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 463.84

Фустани За Жени Плус Големина Летни Обични Фустани Со Миди Дозвола За Жени Модни Жени Ретро Печатење V-Вратот Краток Ракав Удобен

Добредојдовте ВО ЈУПАОПОН, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ЈУПАОПОН ЈУПАОПОН е професионале�

DEN 255.84

Клиренс Фустан Жени Фустани ЖЕНИ ХИМИВЕЈ Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави

Женски Секојдневен Удобен Ден На Независноста Печатење Памучен Џебен Фустан Без Ракави ве Молиме прове

DEN 1.00