• Свеж
Дете Деца Бебе Девојчиња Момче Симпатична Патент Дебела Качулка Палто Топла Долна Облека Јакни Долна Облека За 4 Години

Дете Деца Бебе Девојчиња Момче Симпатична Патент Дебела Качулка Палто Топла Долна Облека Јакни Долна Облека За 4 Години

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 80 Препорачај Возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25.20" Должина : 37см/14.57" Ракав : 25см/9.84" Рамо : 30см/11.81" Големина : 90 Препорачај Возраст : 18-24 Месеци Биста : 68см/26.77" Должина : 40см/15.75" Ракав : 28см/11.02" Рамо : 32см/12.60" Големина : 100 препорачај возраст : 2-3 години Биста : 72см/28.35" Должина : 43см/16.93" ракав : 31см/12.20" Рамо : 34см/13.39" Големина : 110 препорачај возраст : 3-4 години Биста : 76см/29.92" Должина : 46см/18.11" ракав : 34см/13.39" Рамо : 36см/14.17" големина : 120 препорачај возраст : 4-5 години биста : 80см/31.50" должина : 49см/19.29" ракав : 37см/14.57" Рамо : 38см/14.96" дете деца бебе девојки момче симпатична патент Руно дебела качулка палто топла облека моден дизајн,,добар квалитет! Материјал : Тип На Шема На Руно : должина На Цврст Ракав : Главна Боја На Долг Ракав : Како Што Покажува Сликата Стил : Модниот Стилски и моден дизајн го Прават вашето бебе попривлечно Одлично За секојдневна, Дневна, забава или фотосесија,исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од квалитетни материјали, меко чувство На рака, на кожата На вашето бебе ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2,54 См Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Големината на палтото е поголема од нормалната, ве молиме изберете ја вистинската големина за вас бебе. Ви благодариме и убав ден! Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ палто девојки руно јакна мало девојче зимско палто мало девојче палто палта за девојчиња палто за девојчиња. теди јакна зимски капут мало девојче девојка руно јакни мало дете падне облека бебе девојка руно јакна. fall/зима бебе грашок палто грашок палто за девојчиња девојче девојче јакна мали девојчиња јакна јакна девојки фустан палто мало девојче јакна бебе девојка зимска облека. бебе девојка палто бебе девојка зимски капут девојки облека мали јакни за девојки девојки палто. девојки јакна облека за мали деца за девојчиња детска облека девојки палта јакни и палта од руно за девојчиња есенски фустани за девојчиња есенски јакни девојки есенски фустани. девојка падне облека падне облека за мали девојчиња мало палто мало дете падне јакна дете девојка панталони.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Годерр 18м-8Ј Дете Деца Со Качулка Со Качулка Облека Момчиња Девојче Момче Блузи Со Долги Ракави И Долги Панталони Комплет Џемпер

Есенски Детски Дуксер Сет Девојки Момчиња Долги Ракави Долги Панталони Сет име На Производот : џемпер с�

DEN 2.33

Kidsга Деца Девојки Бебе Дете Боди Летна Девојка Крпеница Боја Контраст Лак Краток Ракав Фустан Секојдневен Излегување На Попладневен

Лето девојка крпеница боја контраст лак краток ракав фустан повик излегувам за попладне чај за 0 до 6 год

DEN 3.00