• Свеж
Ведолај Девојки Паѓаат Џемпери Девојки Секојдневен Долг Ракав Цврст V Вратот Јака Ребрести Плетени Лабава Џемпер, Лубеница Црвена 3 Месеци

Ведолај Девојки Паѓаат Џемпери Девојки Секојдневен Долг Ракав Цврст V Вратот Јака Ребрести Плетени Лабава Џемпер, Лубеница Црвена

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Дете Бебе Девојче Момче Плетен Џемпер Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Дуксер Есенска Зимска Облека Мали Девојчиња Дуксерирода : Унисекс. Сезони : Fall, Зима. Прилика : Џемпер со Големи димензии за Бебиња погоден за џемпер За Ноќта на Вештерките, Божиќен Џемпер за бебиња,забава,фотографија,внатрешен,надворешен простор,одмор,секојдневно носење итн.Стилски џемпер за носење мали деца со фармерки и патики. Материјал : Изработен од мек, удобен и лесен материјал, погоден за секојдневно носење. Дизајни : соодветен џемпер во боја,сеопфатен џемпер,тркалезен врат,блок во боја,тенок фит, основна,едноставна кошула за девојки во секојдневен стил,секојдневен стил на слободно време,долг ракав. Натпревар : Симпатичен дуксер за девојки изгледа одлично со фармерки, хеланки, секојдневен панталон, ранец, џемпер, натпревар со повеќето алишта, љубезно погоден за пролет, fall и зима. Повод : Погоден За секојдневен, враќање на училиште, патување, излегување, секојдневно носење, забава итн. Тоа е исто така идеален подарок за роденден и одмор. Перење : Рачно перење или нежно машинско перење во ладна вода. Висат или линија сува. Не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плетен Џемпер Од Кардиган За Деца Мали Момчиња Девојчиња Божиќни Цртани Елени Зимски Топол Плетен Џемпер Божиќни Врвови Со Долги

Големина : 100 Препорачана Возраст : 23 Години Биста : 60см / 23,62" Должина : 38см / 14,96" Големина : 110 Препорачана В�

DEN 383.84

Kidsга Деца Девојки Бебе Дете Боди Летна Девојка Крпеница Боја Контраст Лак Краток Ракав Фустан Секојдневен Излегување На Попладневен

Лето девојка крпеница боја контраст лак краток ракав фустан повик излегувам за попладне чај за 0 до 6 год

DEN 3.00