• Свеж
Женски Дами О-Вратот Лабави Врвови Обични Маици За Печатење Долги Ракави Плус Големина Блузи Кошула Облечена За Fall

Женски Дами О-Вратот Лабави Врвови Обични Маици За Печатење Долги Ракави Плус Големина Блузи Кошула Облечена За Fall

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Дами О-Вратот Лабави Врвови Обични Маици За Печатење Блуза Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Точка специфичен Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Тип На Шема На О-Врат : Стил На Печатење : Модни Карактеристики : 1. Изработен е од полиестерски памучни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧИЊА Врвови Големина Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Материјал : Мек полиестер, удобен и пријателски за кожата за носење. меката кошула за жени, е дизајн за секоја телесна линија, ќе биде добар избор за вас . Обичните лабави женски врвови за fall, ве загреваат во ладна aut или зима. Погоден За Пролет, Fall, Зима, одмор, секојдневни излети, канцеларија, училиште, дом и секојдневно носење. лесно одење со фармерки, шорцеви, слатки чанти, скандали, чизми итн. Забелешка : Се Препорачува ладно миење На Рацете, Не Избелувајте Закачете Или Исушете Ја Линијата. Ве молиме известете ни дали има некое прашање или проблем на кошулите, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цермоге Менс Маица Блузи Клиренс Плус Големина Модни Мажи Без Ракави Еднобојна Врвка За Влечење Обичен Резервоар Блуза Со Качулка

Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно

DEN 1.67

Мажи Модна Блуза Врвен Тропски Стил Печатење Хаваи Летна Кошула Машки Печатени Кошули Кратки Ракави Копче Надолу Облека За Плажа

Големина : S Биста : 108cm / 42.52" Рамо : 47cm / 18.50" Ракав : 23cm / 9.06" Должина : 73cm / 28.74" Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

DEN 2.00