• Свеж
Жени Цветни Чипка Ракав Долг Фустан Секојдневен Копче Нагоре Лабава Макси Фустан С-5ХЛ

Жени Цветни Чипка Ракав Долг Фустан Секојдневен Копче Нагоре Лабава Макси Фустан С-5ХЛ

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Пријатниот секојдневен фустан за жени со v вратот, цветни печати, краток ракав, чипка и копчиња дизајн. Мекиот и издржлив материјал на краткиот фустан за нишање ќе ви донесе врвно искуство со носење. Овој долг фустан е погоден за секакви прилики, како што се одмор, состаноци, плажа, излегување и секојдневно носење!. Обичниот женски фустан изгледа убаво со чевли, сандали, потпетици, чанта, капа, ѓердан и сл. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот " ЛАПА". Цветни Печати. Копче Надолу. Чипка Краток Ракав. Плисирани Детали. Летен Долг Сарафан. Женски Секојдневен Лабав Макси Фустан. Одмор Партија Замав Фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фетерален Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Секојдневен Зрел Состанок

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел �

DEN 2.67

Женски Врвки Макси Трегери Фустан Со Џеб Лето Мода V Вратот Фустан Клуб Партија Одмор Одмор Без Ракави Свадба Гостин Омбре Вратоврска

< Kijblae Жените Облека Се Занимава Денес емејл одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за ква�

DEN 335.68