• Свеж
Девојчето девојче за млади од Сандал, со големини 1-13

Девојчето девојче за млади од Сандал, со големини 1-13

DEN 480.00

Од стока
Во магацинот

Сјајот на девојчето Девојче за девојче, е одличен главен чевли за сите возрасти. Совршено е за пролетното и летото време што може да се носи облечено или надолу. Клучен детал е сјајните срца што се качуваат на предниот дел и еластизирана задната лента за безбедност. Доаѓа во големини млади 1-југ 13 прилагодување на тока. Спарк Виножито 3Д срце на грб. Еластична лента.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00