• Свеж
Списание „Ролинг Стоун“ - nyони Деп - градите

Списание „Ролинг Стоун“ - nyони Деп - градите

DEN 785.28

Од стока
Во магацинот

Трендови Меѓународни постери за магнетни врамени се омилени декор на сите! Нашите постери се создадени со уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за декор на wallидови во која било просторија. Украсете ја спалната соба, бањата, детската соба, дневната соба, канцеларијата, студентскиот дом и многу повеќе! Нашите рамки за постери што висат дрво се лесни за виси, за да можете да уживате во уметноста во ниеден момент. Секој од нашите премиум постери е гордо. Додадете ги овие украси заедно со другите додатоци на списокот со материјали за партии! Wallидните постери на Trends International се совршен начин да ги облечете вашите забави. Рамниот постер прави одличен подарок! Без разлика дали тоа е за роденден, Божиќ, затоплување во куќата или за вашиот најдобар пријател, тие ќе сакаат да добиваат пакет на постер и рамка за магнети за да го покажат нивниот стил. Trends International Rolling Stone Magazine - nyони Деп - постер за wallидови на градниот кош со дрвена магнетна рамка : Trends Wall Posters користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт, што ги подобрува боите со висококвалитетен изглед и чувство. Дрвената магнетна постер закачалка е чист и модерен дизајн кој се нуди во најразлични бои за да се прикаже уметничкото печатење и да се комплиментира секој декор на просторијата. Лесно е да се закачи дизајн, се карактеризираат со 2 пара дрвени шини со скриени магнети кои заедно се обезбедуваат на горниот и долниот дел на постерот и закачалката за брзо склопување. Совршена големина за секоја просторија; Постер е 22.375 "x 34" и завршената големина е приближно 40 "x 24" x .5 ". Лесно украсете го секој простор за да создадете совршен декор за забава, спална соба, бања, детска соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи