• Свеж
Бобасндм Лажен Цвет Без Мирис Лажна Роза Цвет Лоза Анти-бледнеат Добро За Дома

Бобасндм Лажен Цвет Без Мирис Лажна Роза Цвет Лоза Анти-бледнеат Добро За Дома

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Опис : оваа вештачка лоза од розово цвеќе лесно се чисти, само користете сува крпа за да ја избришете.Многу различни прилики може да се користат овој шарен и живописен симулациски цвет за украсување.Симулациониот цвет е изработен од висококвалитетен пластичен и вештачки свилен цвет.Симулационата должина на цветот е 2,4 метри, а дијаметарот на главата на симулацијата е 8 см.Овој производ е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, свадба итн.Име на предметот : Лажен Цвет Винематеријал : Пластика, Вештачка Свила Детали За Големината : Симулација Должина На Цвет : 2,4 м/94,49" (Прибл.) Симулација Дијаметар Цвет Главата : 8см/3.15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лажна Цветна Лоза овој производ е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, свадба итн. Оваа вештачка лоза од розово цвеќе лесно се чисти, само користете сува крпа за да ја избришете. Само користејќи сува крпа за да ја избришете, овој производ може да ја врати својата оригинална боја. Нема потреба од сложени алатки за чистење, само користете сува крпа за да ја избришете симулационата цветна лоза. Оваа симулација цветна лоза може повторно да ја врати својата светла боја со користење на сува крпа за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи