• Свеж
Дијамант Принцеза 10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Фестониран Крст Другар Cttw

Дијамант Принцеза 10кт Бело Злато Жени Круг Дијамант Фестониран Крст Другар Cttw

DEN 5099.52

Од стока
Во магацинот

10кт Бело Злато Женски Тркалезен Дијамантски Крст Приврзок 1/12 Цттв Изработен во 10кт Бело Злато. 1/12 Карати вкупна тежина. Тежи .89 грама (приближно). Синџирот не е вклучен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тропско-Plantsетски-растенија телефонски случај За Samsung Galaxy А 5G За Жени Мажи Подароци, Мека Силиконски Стил Шок-Тропски-Plantsетски-Растенија

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 0.67

Гдфун Женска Туника Со Кратки Ракави Лабава Копче За Возбудување Со Плус Големина Секојдневен Летен Ден На Независноста Печатени

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав : 21cm / 8.27" Должи�

DEN 95.84