• Свеж
Жените Мода Пролет И Лето Масло Сликарство Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови БЛУЗА XL

Жените Мода Пролет И Лето Масло Сликарство Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови БЛУЗА XL

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Жените Мода Пролет И Лето Масло Сликарство Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови Блуза. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 20см/7,87" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 21см/8,27" Должина : 71см/27,95" големина : l биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 22cm/8.66" должина : 72cm/28.35" големина : xl биста : 120cm/47.24" рамо : 50cm/19.69" ракав : 23cm/9.06" должина : 73cm/28.74" големина : xxl биста : 126см/49.61" рамо : 52см/20.47" ракав : 24см/9.45" Должина : 74см/29.13" големина : хххл биста : 132см/51.97" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" должина : 75см/29.53" големина : ххххл биста : 142см/55.91" рамо : 56см/22.05" ракав : 27см/10.63" должина : 79см/31.10" големина : хххххл биста : 152см/59.84" рамо : 58см/22.83" ракав : 29см/11.42" должина : 80см/31.50" " материјал " : 95% полиестер,5% Спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. "Карактеристики" : Жени Мода Пролет И Лето Масло Сликарство Печати V-Вратот Краток Ракав Работна Облека со Џебови Врвови Блуза. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. блузи за жени мода 2022; течни врвови за жени; црвени блузи за жени; работни кошули за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Блузи Женски Технолошки Женски Велигден Писмо Печатење Мода Врвот Кошула Краток Ракав Круг Вратот Лабава Врвот Блуза Маица

Долг Ракав Undershirt за Жените,Женска Долг Ракав Дели Кошула,Shirt Маици за Жените,Долг Ракав Undershirts за Жените,�

DEN 383.84

Дозвола Плус Големина Врвови Тркалезно Деколте Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Блузи Без Ракави Мода, Разнобојни,

Оваа Мода Без Ракави ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врв�

DEN 383.84

Штрунгтен Женски В-Вратот Мода Печатени Шема Краток Ракав Врвот Со Џеб Краток Ракав Старател Врвот блузи за жени облечени повик

Женска Мода Со Вврат Печатена Шема Врв Со Кратки Ракави Со Џебен Старател Со Кратки Ракави Ве Молиме про

DEN 207.84