• Свеж
Грианлок Дами Миди Фустан Цветен Принт Летен Плажа Сарафан Резервоар Фустани Жени Обични Секси Лажичка Вратот Светло Сина 5XL

Грианлок Дами Миди Фустан Цветен Принт Летен Плажа Сарафан Резервоар Фустани Жени Обични Секси Лажичка Вратот Светло Сина 5XL

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Резервоар Фустан, Обични Лабави Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Фустан На Плажа, Цветен Принт Тип На Шема : Цветен Принтбој : Светло Сина, Розова, Виолетова, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Ѓердан Со Лажичка : Должина На Миди Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Миди Фустан Со Цветен Принт. Дизајнот на Вратот И Лулашката На Полите Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Фустани Со Резервоари Бохо, Широк Фустан Без Ракави, Фустан На Плажа, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Фустан Од Миди Облека за Спиење, Летни Фустани Со Резервоари, Сарафан На Плажа, Фустан За Забави, Фустан со Елек Од Туника. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Миди Фустан Со Врат Со Лажичка, Миди Фустан Без Ракави, Фустан Со Цветен Принт Од Бохо, Сарафан За Лулашка На Плажа, Фустан Со Резервоар, Широк Фустан Со Елек, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

фустани за женски Женски Печатење Со Точки Без Ракави Долг Макси Фустан Коктел Забава Плажа Сарафан Женски Секојдневен Фустан

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 207.84

Женски Фустани Печатени Сонце Фустан Потсмеваат Вратот Средна Должина Ракави Летни Фустани Нови Пристигнувања Намалени Фустани

Женска Мода Секојдневен Лабав Неправилен Принт Плажа Здолниште Сонце Здолниште Виси Вратот Без Ракави

DEN 2.00

Капрезе Дами Костим За Капење Екипажот Вратот Летна Плажа Сарафан Ракав Прикривања Лабави Прикривања Надвор Рамо Костим За Капење

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Костим За Капење Прикривање, Летн

DEN 319.68

Фустани За Жени Плус Големина Женски Летен Екипаж Вратот Сонцето Фустан Краток Ракав Графички Отпечатоци Краток Лабава Вклопуваат

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Летен Екипаж Фустан За Сонце Со Врат Со Кратки Ракави Граф�

DEN 1.33

Б91хз Плус Големина Свечени Наметки И Вечерни Фустани Женски Летни Цветни Принт Сарафан Без Ракави Џебови Со Кратки Ракави Секојдневно

Плус Големина Свечени Наметки И Вечерни Фустани Женски Летни Цветни Принт Сарафан Без Ракави Џебови Со

DEN 2.00