• Свеж
Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Врат На Екипажот Мини Фустан Со Кратки Ракави Кратки Тенки Фит Фустани БЕЖ XL

Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Врат На Екипажот Мини Фустан Со Кратки Ракави Кратки Тенки Фит Фустани БЕЖ XL

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Детали за производот. КАЗКСД Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Врат На Екипажот Мини Фустан Со Кратки Ракави Кратки Тенки Фит Фустани Беж XLGender : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Begesize : XLDress Должина : Должина На Кратки Ракави : Кратко Деколте На Ракавот : Тип На Деколте На Екипажот : Цврста Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, ПАТУВАЊЕ, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакет : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) [Материјал Од Ткаенина] : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. КАРАКТЕРИСТИКИ : Без разлика дали сте убаво големи, мали n ситни, или некаде помеѓу,ќе најдете одлично вклопување од нашиот фустан,прекрасното и лабаво удобно вклопување ја надополнува речиси секоја форма на телото. летни фустани за жени, сарафани за жени, лабави секојдневни фустани, фустани за одмор за жени, слатки лелеави фустани, венчаници за жени, породилен фустан, женски коктел фустани, фустан за забави за жени, празнични фустани за жени. Стил : Женски Фустан За Сонце, летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, Женски Лабав Долг Фустан, Фустан во а-линија, Мини Фустани, Боемски, Миди Фустани за Жени. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. И многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мини Фустани мијаилима За Жени Прерамки За Вратот Бохо Фустан Дами Летна Плажа Прашка Цветен Принт Макси Кафтан Фустан Без Ракави

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 Еу Големина : 34 Биста : 95см / 37.40 "Должина : 85см / 33.46

DEN 2.67