• Свеж
Кодуоп Жени Без Ракави Туника Резервоар Фустан Халтер Фестонирам Краток А-Линија Возбуда Повик Мини Фустан

Кодуоп Жени Без Ракави Туника Резервоар Фустан Халтер Фестонирам Краток А-Линија Возбуда Повик Мини Фустан

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Фустан Без Ракави Фестонирам Исечок Плажа Партија Мини Фустан За Коктел Клуб Улична Облека. Карактеристики. Исечок, потсмевачки врат, облоги од раковини, мини должина, лабаво вклопување, фустан за забави на плажа, лесно да ги покажете вашите шармантни облини, да ве одржуваат удобно во текот на целиот ден. Погоден за секојдневен, клуб, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Исечок. Големина : С, М, Л. Боја : Бела. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1 * Женски Фустан . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : елегантниот женски мини фустан без ракави е изработен од полиестер, мека, лесна и дише ткаенина, ве држи подалеку од топлото време и ве одржува ладни. Многу Прилики : летните фустани за забави без ракави се совршени за секојдневен, клуб, одмор, на отворено, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Лесно Се Совпаѓа : фустанот за забави на плажа за жени може да биде поврзан со очила за сонце, сламена капа, нежни додатоци, накит, сандали или високи потпетици за секојдневен или елегантен летен изглед. Елегантен Дизајн : Исечок, потсмевачки врат, облоги од раковини, мини должина, лабаво вклопување, фустан за забави на плажа, лесен за прикажување на вашите шармантни облини, ве одржува удобно во текот на целиот ден. Големина и Боја : С, М, Л, проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Боја : Бела.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Симпатични Летни Фустани За Жени Градиент Со Градиент Без Ракави Со Тркалезна Боја Боемски Летни Макси Фустани Со Пруги За Жени

Тип На Шема : Ракав За Печатење : Без Ракави2 Одговара ОД S ДО 5 XL.ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Голем�

DEN 239.84