• Свеж
Летни Фустани За Жени Мини Мода Без Ракави Печатени Тркалезни Деколте Фустан Разнобоен XL

Летни Фустани За Жени Мини Мода Без Ракави Печатени Тркалезни Деколте Фустан Разнобоен XL

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Стил На Вратот На Мини Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : Мини-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 8 Биста : 96см/37.80" Половината : 86см/33.86" Колк : 106см/41.73" Должина : 94см/37.01" Големина : М САД : 10 БИСТА : 102см/40.16" Половината : 92см/36.22" Колк : 112см/44.09" Должина : 96СМ/37,80" ГОЛЕМИНА : л сад : 12 биста : 108см/42,52" половината : 98см/38,58" колк : 118см/46,46" должина : 98см/38,58" големина : xl Сад : 14 Биста : 114см/44,88" половината : 104см/40,94" колк : 124см/48,82" Должина : 100см/39,37" големина : 2хл сад : 16 Биста : 120см/47,24" половината : 110см/43,31" колк : 130см/51,18" ДОЛЖИНА : 104см/40,94" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Длабоко V Фустан Долги Ракави Фустани Женски Лето Повик Копче Пред Печатени V-Вратот Лабава Половина Ракав Влечење Фустани Длабоко

Женско Лето Секси Цврсто Слабеење Возбудувања Без Ракави Со Едно Рамо Поделени Фустани За Завиткување �

DEN 0.33