• Свеж
Жените Линија Фустан Краток Мини Фустан Без Ракави Печатење Лето Оглавник Вратот Секси Фустан

Жените Линија Фустан Краток Мини Фустан Без Ракави Печатење Лето Оглавник Вратот Секси Фустан

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Жените Линија Фустан Краток Мини Фустан Без Ракави Печатење Лето Оглавник Вратот Секси Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Специфичност на предметотсезона : Лето : Женски Материјал : Плојестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Нонеколар : О Тип На Дезен : Печатење Стил : Мода,Каузалност : 140-180 (С-2ХЛ) Карактеристики : Карактеристики : Карактеристики : € Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење секојдневен шик стил, Еднобоен/Цветен Принт, Фустан, Стил, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни.`+Прилики тоа може да одговара со високи потпетици, клинови, или флип апостолки, тоа е погоден за секоја пригода!Пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ Dress Size USAUKEUBust Length S483288cm/34.65"85cm/33.46"M6103492cm/36.22"86cm/33.86"L8123696cm/37.80"87cm/34.25"XL101438100cm/39.37"88cm/34.65"XXL121640104cm/40.94"89cm/35.04"Size : SUSA : 4 UK : 8 EU : 32 Bust : 88cm/34.65"Length : 85cm/33.46"Size : MUSA : 6 UK : 10 EU : 34 Bust : 92cm/36.22"Length : 86cm/33.86"Size : LUSA : 8 UK : 12 EU : 36 Bust : 96cm/37.80"Length : 87cm/34.25"Size : XLUSA : 10 UK : 14 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Length : 88cm/34.65"Size : XXLUSA : 12 UK : 16 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Length : 89cm/35.04" летни фустани за жени 2022. фустани за жени 2022. женски фустани.

Детални спецификации

Додатоци на производи