• Свеж
Фустани на плажа За Жени Секојдневен Летен Ремен За Шпагети Шлиц Со Лак Со Шлиц Долг Макси Фустан За Сонце Цветен Принт Краток Ракав Плус Сарафани В Фустан За Одмор

Фустани на плажа За Жени Секојдневен Летен Ремен За Шпагети Шлиц Со Лак Со Шлиц Долг Макси Фустан За Сонце Цветен Принт Краток

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

За Летните Фустани За Сонце За Жени 2022 Фустан на Плажа : . Карактеристики : Фустани На Плажа За Жени Секојдневен Летен Ремен За Шпагети Шлиц Со Лак Со Шлиц Долг Макси Фустан За Сонце Цветен Принт Со Кратки Ракави Плус Сарафани V Врат Фустан За Одмор Свадба Гостинако сакате уникатна шема во вашата секојдневна гардероба, овој летен фустан е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Прилика : овие фустани со плус големина се прилично одлични за летна забава на плажа,домашна облека,канцеларија или присуство на свадба,меден месец,состанок со момче. Препорака За Колокација : . Спарете со чизми, сандали или високи потпетици, додадете накит и ќе имате дневен изглед без напор. Совршено е за сите сезони. Можете дури и да се носат во текот како алтернатива на палто, јакна или кошули во пролет, season сезона или дури и се носат сами во текот на летото!Одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден летен изглед. Гаранција по продажбата За Овие Женски Летни Фустани : . Ако имате какви било проблеми во купувањето или користењето на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Фустани На Плажа За Жени Секојдневен Летен Ремен За Шпагети Шлиц Со Шлиц Со Течен Долг Макси Фустан За Сонце Цветен Принт Со Краток Ракав Плус Сарафани В Фустан За Одмор На Вратот Свадбен Гостин се изработени од памук и полиестер, мека на допир, удобна и дише за носење, лесна и издржлива, лесна за чистење и сушење, не е лесна за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, Давајќи Ви Удобно Искуство при Носење. Дизајн : Овој Фустан Со Кратки Ракави за жени свадбен гостин се одликува со основни и класични, со умерена дебелина и дизајн што го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а блискиот дизајн му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Натпревар : Овие V Вратот Фустан за жени плажа одмор функција различни класични цврсти бои, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул око-фаќање во текот на летото. пар елегантни пумпи или рамни чизми се доволни за да му дадат на фустанот стил на слободно време; со чанта, потпетици и женски фустан вие сте ѕвезда на секој настан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Беивеи Лето Макси Долг Фустан За Жени Плус Големина Екипажот Вратот Плажа Сарафан Повик Партија Краток Ракав Кафтан Еднобојни

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

DEN 335.68

Партија Фустан За Жени Се Занимава Дозвола Жените Мода Повик Прашка Леопард Печатење Чипка Спојување Сплит Партија Фустан Црвен

Тихлмк Партија Фустан За Жени Се Занимава Дозвола Жени Мода Обична Прашка Леопард Печатење Чипка Споју�

DEN 844.16

Плус Големина Памучен Ленен Фустан За Жени Летен Краток Ракав V Врат Лабав Мини Фустан Со Цврста Боја Излегување На Плажа Сарафан

Повод : Секојдневен, Забава, Ноќно Излегување,Клупска Облека, Запознавање, Коктел, Клуб, Плажа, Свадба, Од

DEN 2.67