• Свеж
Женски Летни Врвови Хенли Женски Блуза Обични Цврсти Кошули Кратки Ракави Розова Л

Женски Летни Врвови Хенли Женски Блуза Обични Цврсти Кошули Кратки Ракави Розова Л

DEN 331.04

Од стока
Во магацинот

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 92см/36.22" Ракав : 15см/5.91" Рамо : 38см/14.96" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 96см/37.80" Ракав : 16см/6.30" Рамо : 39см/15.35" Должина : 67см/26.38" Големина : Л САД : 8 Биста : 100см/39.37" Ракав : 17см/6.69" Рамо : 40см/15.75" должина : 68см/26.77" Големина : ХЛ сад : 10 биста : 104см/40.94" ракав : 18см/7.09" рамо : 41см/16.14" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : ххл Сад : 12 биста : 108см/42.52" ракав : 19см/7.48" рамо : 42см/16.54" должина : 70см/27.56" Големина : хххл сад : 14 биста : 112см/44.09" ракав : 20см/7.87" рамо : 43см/16.93" Должина : 71cm/27.95" големина : xxxxl сад : 16 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 21cm/8.27" рамо : 44cm/17.32" ДОЛЖИНА : 72cm/28.35" големина : xxxxl сад : 18 биста : 120cm/47.24" ракав : 22cm/8.66" Рамо : 45см/17.72" должина : 73см/28.74" Летни врвови за жени. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Детални спецификации

Додатоци на производи