• Свеж
Иопко Кошули Со Долги Ракави За Жени Жени Обични Маици Со Цветно Печатено Копче Шифон Неправилни Кошули Со Врвни Блузи За Жени

Иопко Кошули Со Долги Ракави За Жени Жени Обични Маици Со Цветно Печатено Копче Шифон Неправилни Кошули Со Врвни Блузи За Жени

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД : 4 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 = = ЕУ : 34 = = Биста : 94cm/37 "= = Рамо : 38cm/15 " = = Ракав : 58cm/22.8" = = Должина : 60cm/23.6". Големина : М = = САД : 6 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 = = ЕУ : 36 = = Биста : 98см/38.6 "= = Рамо : 39см/15.4 " = = Ракав : 59см/23.2" = = Должина : 61см/24". Големина : L = = САД : 8 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = = ЕУ : 38 = = Биста : 102cm/40.2 "= = Рамо : 40cm/15.8 "= = Ракав : 60cm/23.6 "= = Должина : 62cm/24.4". Големина : XL = = САД : 10 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 = = ЕУ : 40 = = Биста : 106cm/41.7 '= = Рамо : 41cm/16.1 "= = ракав : 61cm/24 "= = Должина : 63cm/24.8". Големина : 2 XL = = САД : 12 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 = = ЕУ : 42 = = Биста : 110cm/43.3 "= = Рамо : 42cm/16.5 "= = ракав : 62cm/24.4 "= = Должина : 64cm/25.2". Големина : 3 XL = = САД : 14 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 = = ЕУ : 44 = = Биста : 114cm/44.9 "= = Рамо : 43cm/16.9 " = = ракав : 63cm/24.8" = = Должина : 65cm/25.6". Големина : 4 XL = = САД : 16 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 = = ЕУ : 46 = = Биста : 118cm/46.5 "= = Рамо : 44cm/17.3 " = = ракав : 64cm/25.2" = = Должина : 66cm/26". Големина : 5 XL = = САД : 18 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 = = ЕУ : 48 = = Биста : 122cm/48 "= = Рамо : 45cm/17.7 "= = ракав : 65cm/25.6 "= = Должина : 67cm/26.4 " Жени Обични Цветни Печатени Копчиња Маица Шифон Неправилни Полите Врвот Блуза Карактеристики : 1.Печатениот дизајн прави да изгледате толку секси,секојдневно, модно и различно.2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn. 3.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Информации за производот : Пол : Жени Сезона : Есенска Пригода : Дневен Материјал : Декорација На Шифон : Должина На Облека Со Копчиња : Тип На Редовна Шема : Стил На Печатен Ракав : Редовен Стил : Мода, Каузална Јака : Должина На Ракавот Со О-Врат : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : Кошула ОД 1 ПАРЧИЊА. кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Штрунгтен Женски В-Вратот Мода Печатени Шема Краток Ракав Врвот Со Џеб Краток Ракав Старател Врвот блузи за жени облечени повик

Женска Мода Со Вврат Печатена Шема Врв Со Кратки Ракави Со Џебен Старател Со Кратки Ракави Ве Молиме про

DEN 207.84

Дозвола За Облека Под Долар Женско Слободно Време Туника Со Долги Ракави Блуза V Копчиња За Патент За Вратот Блуза Лабаво Вклопување

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД : Купете Повеќе Заштедете Повеќе.37 "Ракав : 60см / 23.67 "Ракав : 62 Ве молиме слободн

DEN 191.84