• Свеж
Хемотон Шарена Хартија За Пакување Бонбони Уникатна Хартија За Пакување Со Чоколадо Хартија За Пакување Бонбони За Домашна Забава

Хемотон Шарена Хартија За Пакување Бонбони Уникатна Хартија За Пакување Со Чоколадо Хартија За Пакување Бонбони За Домашна Забава

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Опис r. r. овој производ е изработен од прмиум материјал, безбеден, издржлив, практичен за долготрајна употреба. Совршен за чоколади, бонбони и многу повеќе. Оваа фолија хартија може цврсто да ја завитка бонбоната и да ја чува од влажна и прашина. Исто така, може да го направи вашиот подарок за бонбони попривлечен за време на банкет, свадба и други забави.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Случајна Боја.р. - Материјал : Алуминиумска Фолија.р. - Големина : 9х9х0, 01см.р. - може да направи вкусните бонбони или чоколадо да изгледаат попријатно и пристојно . р. - тој е безбеден, невкусен, еколошки и издржлив за долготрајна употреба. р. - Погодно за употреба : лесно е да се дизајнираат сите видови форми што ви се допаѓаат.р. - Совршени забави за забави : за пекарница, роденден, туш за бебиња, свадба, ден на вљубените, невестински туш, чајна забава, годишнина, дипломирање итн.р. - оваа фолија хартија може цврсто да ја завитка бонбоната и да ја чува од влажна и прашина . Може да направи вкусните бонбони или чоколадо да изгледаат попријатно и пристојно. Тој е безбеден, невкусен, еколошки и издржлив за долготрајна употреба. Практично за употреба : лесно е да се дизајнираат сите видови форми што ви се допаѓаат. Совршени забави за забави : за пекарница, роденден, туш за бебиња, свадба, ден на вљубените, невестински туш, чајна забава, годишнина, дипломирање итн. Оваа фолија хартија може цврсто да ја завитка бонбоната и да ја чува од влажна и прашина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20