• Свеж
За Шевролет Монте Карло 2003 - Бери Металик Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише

За Шевролет Монте Карло 2003 - Бери Металик Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише

DEN 197.76

Од стока
Во магацинот

Color My Auto користи компјутерски контролирани мешање опрема за да се меша ое боја код појавување на боја. Спакувано во шише од 1 МЛ со четка за апликатор со фин врв. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата лесно се нанесува за допирање чипови и гребнатини. Секој комплет содржи 1 мл. шише едностепена боја и четка за апликатор. Не е потребен јасен/врвен слој. • Лесно се нанесува едностепена боја во шише од 1 мл со четка за апликатор. • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Вклучени упатства за Шевролет • Монте Карло. 2003;2004. 87. Бери Металик. 1 МЛ Шише Една Фаза. 1 Парична Казна Врвот Апликатор Четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00