• Свеж
итех Јуниор Момчиња Слушалки И Паметен Часовник Сет-Пламен 900220М-40-БЛТ

итех Јуниор Момчиња Слушалки И Паметен Часовник Сет-Пламен 900220М-40-БЛТ

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Паметниот Часовник за Деца i Tech Jr Со слушалки е и едукативен и забавен подарок за вашето дете! Доаѓа со карактеристики како што се вртлива камера, прилагодливи лица на часовникот, 30 учење и активни игри, 20 мелодии за истражување и многу повеќе! Едноставно вклучете ги слушалките вклучени во приклучокот за слушалки на часовникот за да може вашето дете да ги слуша нивните омилени приспивни песни, мелодии, приказни за времето во кревет и песни. Плус i Tech Junior не се поврзува со мобилен уред и доаѓа Со Картичка За Итни Случаи (МРАЗ) на часовникот, така што е без ГПС следење и целосно безбедна! ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ СО ВИДЕО ЗАПИС-паметниот часовник На ова дете има вртлива камера, ефекти на фотографии и зафаќа до 50 фотографии што можат да се зачуваат и постават на вашиот компјутер преку USB. Поканете Го Вашето Дете Во вашиот живот да ги негува сите нивни омилени спомени. ПРИЛАГОДЛИВИ ЛИЦА НА ЧАСОВНИКОТ - паметниот часовник на ова целосно функционално дете има стоперка, аларм, тајмер, календар, позадина. РАЗЛИЧНИ ЛОЛ ИЗНЕНАДУВАЊЕ! ДИЗАЈНИ-Толку многу модели и бои за избор со сите ваши омилени бетмен тема. Истражете ги различните позадини, заштитници на екранот и достапни модели на ремени. ЕДУКАТИВНИ ИГРИ и АКТИВНОСТИ - со толку многу учење и активни игри, овој детски паметен часовник го прави најдобриот подарок за сите деца. Вклучува дури и звучна анимација за вклучување и интеракција на забавен и активен начин. Плус слушалката обезбедена со часовникот може да се користи за слушање омилена музика и приказни итн., Не е потребна апликација со паметниот часовник на ова дете, бидејќи не се поврзува со никаква врска со податоци или ГПС за безбедна употреба!.

Детални спецификации

Додатоци на производи