• Свеж
Адријана Цврст Chан Кофа Стол, Мед, Во собата на 2

Адријана Цврст Chан Кофа Стол, Мед, Во собата на 2

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

САФАВИЕХ Адријана Accан Акцент Стол Мед Браун Измијте современо ажурирање на класичните континуирани лак столици, Овој Стол За Акцент На Адријана Accан се прелева со длабочина и движење. Шик негативниот простор на адријана иван убаво се спојува со својата нежно закривена силуета, а неговата конструкција од rан во медено-кафеава завршница за перење обезбедува сјај На Адријана во секој д-кор. Продадени во комплети од два.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка одatан за долготрајна долговечност. Не е потребно собрание. Боја : Мед Кафеава Миење. Собрани Димензија : 22.83 во. W x 23.62 во. Д х 30.31 во. Х. Тежина На Предметот : по 9,04 фунти. Тежина Капацитет : 200 фунти. секој. Димензија седиште : 16.93 во. W x 15.75 во. Д х 18.11 во. Х.Висина Нога : 16.73 во. Потпирач за рака : 9.84 во. Продадени во сет од 2. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Исчистете со четкање со мека четка или користете лесно влажна крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00