• Свеж
Модвеј Се Состои Од 4-Парче Дневна Соба Поставена Во Јаглен

Модвеј Се Состои Од 4-Парче Дневна Соба Поставена Во Јаглен

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Препуштете се на пријатна релаксација во удобноста на вашиот дом со Комплетот За Дневна Соба Од 4 Парчиња. Обичен дизајн акцентиран со француски детали за цевки, овој тросед и отомански комплет се одликува со густа подлога од пена, мек полиестерски тапацир и џебен систем за пружини за серпентина за да понуди врвно искуство за седење. Цврсто конструиран со цврсто дрво и иверица, овој тапациран тросед се потпира на цврсти нозе од гумено дрво со безбедни конектори помеѓу модуларните парчиња. Создадете сопствена дневна соба или дневна соба со Колекција Мебел За Дневна Соба. Комплетот Вклучува : 1 Стол Со Левата Рака, 1 Стол Со Десната Рака, 1 Стол Без Раце, 1 ОТОМАНСКИ КОМПЛЕТ МЕБЕЛ од 4 ПАРЧИЊА-препуштете се на пријатна удобност и модерен стил во вашиот сопствен простор за живеење со овој тросед и османлиски со секојдневен дизајн и широк профил акцентиран со француски детали за цевки. МОДУЛАРНО СЕДЕЊЕ-Нудејќи различни конфигурации, Составете ви овозможува да креирате сопствен пресек за седење во дневната соба, дувлото, просторијата за одмор или семејната соба. ТАПАЦИРАН ТРОСЕД-Изобилува со удобност и поддршка, овој тапациран тросед е покриен со полиестерска ткаенина со густа подлога од пена и џебен систем за пружини за серпентина за да понуди луксузно искуство за седење. МОДУЛАРНИ КОНЕКТОРИ ЗА СОФА-со рамка од дрво и иверица, овој тросед повикува на одмор и релаксација. Овој комплет за дневна соба се наоѓа на нозе од гумено дрво и има безбедни конектори помеѓу модуларните парчиња. КОМПЛЕТ МЕБЕЛ ЗА ДНЕВНА СОБА-Надополнете ги модерните и современите простории за одмор со овој тапациран комплет. Комплетот Вклучува : 1 Стол Со Левата Рака, 1 Стол Со Десната Рака, 1 Стол Без Раце, 1 Османлиски.

Детални спецификации

Додатоци на производи