• Свеж
Тони стол за јадење

Тони стол за јадење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Тони трпезариско столче (сет од 2) Тони трпезариско столче има глам и максимистички дизајн и изгледа одлично во кој било простор од модерен до Бохо шик. Цврстата челична рамка е електропланирана со златна завршница и цврстото седиште и грбот се покриени во мазна кадифена полиестерска ткаенина. Ова столче се вклопува во која било трпезарија, домашна канцеларија, па дури и како стол за акцент во спалната соба. Мерки 19.7 W x 23.2d x 31.9h во . Примарен материјал : челик. Примарна боја : Црна. Капацитет : Поддржува до 330 фунти. Гаранција : 1 година ограничена гаранција. Ширина на седиштето : 15 инчи. Грижа : Топла вода и благ сапун со мека крпа. Висина на седиштето : 13,4 инчи. Вклучува заштитници на подот.

Детални спецификации

Додатоци на производи