• Свеж
Дерал 16 Дијаметар Х. О. Екстремен Електричен Вентилатор

Дерал 16 Дијаметар Х. О. Екстремен Електричен Вентилатор

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Најголемиот H. O. Екстремен електричен вентилатор на Derale, оваа моќна единица со дијаметар од 16 инчи користи 10 тенки, закривени сечила за да обезбеди низок профил (само 3 7/16 инчи во најширока точка) за апликации со ограничен простор. Користејќи запечатен водоотпорен/отпорен на прашина мотор кој трае до 3 пати подолго од нормалните електрични мотори на вентилаторот, овој вентилатор за влечење е дизајниран да обезбеди максимални перформанси при високи оптоварувања на статички притисок. Вклучен е комплет за монтирање и инструкции за инсталација. ДЕРАЛ. 16116. НОВО. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи