• Свеж
Марвел Титан Херој Серија Марвел Визија

Марвел Титан Херој Серија Марвел Визија

DEN 239.52

Од стока
Во магацинот

Еве Одмаздници Марвел Титан Херој Серија Марвел Визија. Способен да ја контролира густината на своето тело, тој е моќен андроид способен за лет сличен на духови и неповредливост тврда со дијаманти. Создадете битки со акциона фигура со големина на гигант со бројките на Серијата Херој На Марвел Титан. Овие суперхерои се подготвени да се здружат во борба за да го спасат светот од опасност. Секоја бројка вклучува има артикулација од 5 точки што му дава повисоко ниво на детали и реализам. Подготвена да позира за игра или прикажување, фигурината ги оживува ликовите од стрипот во вашиот дом. Бројките за акција На Одмаздници се издржливи. Чувајте ги мрачните сили подалеку кога ги имате овие суперхерои кои ја бранат својата трева во вашиот дом. Марвел Титан Херој Серија Марвел Визија : Класичен Марвел Титан Херој. 12 " титан херој серија бројки со 5-точка артикулација. Создадете битки со акциони фигури со поголема големина. Авторски Права Марвел. Хасбро и сите поврзани термини се трговски марки на хасбро.

Детални спецификации

Додатоци на производи