• Свеж
Плус Големина Половината Тренер Тело Обликувач Појас Бенд Обликувана Облека Тенок

Плус Големина Половината Тренер Тело Обликувач Појас Бенд Обликувана Облека Тенок

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Памук + Spandex Color : Црна, Бежиза : Азиски S/M/L/XL/2 XL/3xl големината е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-3 Големина поголема кога нарачувате. Шема : Солидитем Вклучува : 1 X Женски Детали За Големината На Ременот На Телото : 1 инч = 2,54 см (ве Молиме внимателно проверете ги деталите за големината за да ја добиете вашата вградена големина пред да ја купите, благодарам.) Големина-Должина-ШиринаПрепорачани waist US XXXS/TAG XS-24.5 см/9,5 " - - - - - 58см/22.8"-56-62см/22-24инхус ХХС/Таг С-24.5 см/9,5 " - - - - - 60см/23.6"-62-68см/24-26инхус ХС/Таг М24.5 см/9,5 " - - - - - 62см/24.4"-68-74см/26-28инхус С/Таг Л-24.5 см/9,5 " - - - - - 64см/25.2"-74-80см/28-30инхус М/ТАГ XL24.5 см/9,5 " - - - - - 66см/26"80-86см/30-32инхус Л/Таг 2ХЛ-24.5 см/9,5 " - - - - - 68см/26.8"-86-92см/32-34инхус ХЛ/Таг 3ХЛ-24.5 см/9,5 " - - - - - 70см/27.6"-92-98см/34-36инхус 2ХЛ/ТАГ 4ХЛ-24.5 см/9,5 " - - - - - 72см/28.3"-98-106см/36-38инхус 3ХЛ/ТАГ 5ХЛ-24.5 см/9,5 "- - - - - 74см/29.1-106-112см/38-40инхус 4ХЛ/ТАГ 6ХЛ24.5 см/9,5 " - - - - - 76см/29.9-112-118см/40-42инч Белешки : 1. Ве молиме дозволете 1-2СМ се разликува поради рачно мерење.2. Вистинската боја може малку да се разликува од сликите поради резолуцијата, осветленоста, контрастот на екранот на компјутерот итн. Надеж разбирање. Имајте убав ден за купување! Плус Големина Половината Тренер Тело Обликувач. Материјал : Памук + Спандекс. Две Бои : Црна, Беж. Големината е помала од големината НА САД, ве молиме изберете 1-3 големина поголема кога ќе нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи