• Свеж
Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач Масти Режач Хип-Гушкач Форма

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија. Испотете ги дополнителните сантиметри! Обликот на Согорувачот на маснотии е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Абдоминалниот панел на овој хипхугер За Согорување Маснотии е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината, и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни во текот на целиот ден. Врвот има силиконска лента што ја држи облеката цврсто на место без потреба од ремени. Краткиот крој на момчињата го крева вашето дно за да ја комплетира светлата фигура за која отсекогаш сте сонувале. Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија. Испотете ги дополнителните сантиметри! Обликот на Согорувачот на маснотии е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Абдоминалниот панел на овој хипхугер За Согорување Маснотии е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината, и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни во текот на целиот ден. Врвот има силикон. Испотете ги дополнителните сантиметри! Обликот на Согорувачот на маснотии е совршен сојузник кој ќе ви помогне да ги изгубите тие досадни љубовни рачки и млитавиот среден дел. Абдоминалниот панел на овој хипхугер За Согорување Маснотии е направен од латекс, кој ги обликува стомакот и половината, и го поттикнува потењето да ви помогне побрзо да ги исфрлите инчите. Исто така, обложен е со памук за да го апсорбира потењето, така што ќе можете да останете свежи и удобни. Врвот има силиконска лента што ја држи облеката цврсто на место без потреба од ремени. Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач Масти Режач Хип-Гушкач Форма. Тример Боди Израмнува Стомакот, Прилагодливи Ремени Наредени стомакот. Беспрекорно Торзо Отворена биста прилагодливи ремени Момчињакратко со секси Чипка Полиамид 78.6 pct/Еластан 21.4 Pct Бои Голи, Црна.

Детални спецификации

Додатоци на производи