• Свеж
Домашните трендови се протегаат термички покритие на лежиштето, мудрец

Домашните трендови се протегаат термички покритие на лежиштето, мудрец

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Истегната, издржлива обвивка за лежиште што веднаш го трансформира вашиот лежиште во нешто ново миење на машината. 65% полиестер/35% памук. Одговара на лежерите со рачка од десната страна и континуиран потпирач за подножје, вклучувајќи Страто-Лонгер, Ла-З-Бој и Лејн. Заштитата од 3М Шкотска е вткаена со ткаенината за да се одврати дамките и да се ослободи почвата. Ткаенина тестирана за квалитет и издржливост. Погледнете ги димензиите на графиконот со големина при изборот на лизгач. Достапно во големи : големи вклопувачи со екстра-широко седиште и максимален обем околу потпирачот за грб од 88 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33