• Свеж
Women'sенски ласер на Викторија К ги отсече сандалите од плута

Women'sенски ласер на Викторија К ги отсече сандалите од плута

DEN 1264.00

Од стока
Во магацинот

Викторија Kcork Sandalslaser го отсече дизајнирањето на страничните ленти100% гума солидна во многу бои Комфорт кревети за нозе мека крпа за чистење на пар на женски ласерски викторија К, исечени од плута сандали, нуди комбинација на удобност и стил. Корк единствениот додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К? Додава талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Туники За Жени Летни Хенли Кошули Трендовски Копчиња Со Кратки Ракави До Врвови Од Туника Симпатична Долга Плисирана Маица Цветни

Женски Летни Секојдневни Врвови VВратот Кријат Стомак Маици Со Кратки Ракави Туника Блузикарактеристи�

DEN 1.67

Премиум Појас За Жени Фајас Колумбијас Свежо И Светло Тело Обликувач Слабеење за Жени Обликувана Облека И Фајас Жени Лесен Обликувач

Премиум Појас За Жени Свежи И Лесни со Средно Висока Компресија Испотете ги дополнителните сантиметри!

DEN 1279.84